Niewielki, pięknie położony parking przy wieży widokowej. Obok znajduje się tężnia solankowa, Toi-Toi, ławki, stoliki, słupek do ładowania rowerów elektrycznych i słupek do samodzielnego serwisu rowerów, jest też wiele miejsc na niższe pojazdy w alejkach między drzewami. Są małe śmietniki, brak wody pitnej. Noc minęła spokojnie, ruch lokalsów niewielki, ale to zależy pewnie od sezonu i pogody.









