Aire de pique-nique

(7384 CA) Wilp - 11 Buddezand

2.8/5
Créé le 03.07.2023 par Remco2
#429038 - Aire de pique-nique
1 activités
  • Point de vue
Publicitéads

Aire de pique-nique avec place de parking le long de la digue. Belle vue sur l'eau.

Picnic area with parking space along the dike. Nice view over water.

Picknickplatz mit Parkplatz am Deich. Schöne Aussicht über das Wasser.

Picknickplaats met parkeerplaats langs dijk. Leuk uitzicht over water.


Prix du stationnement
Gratuit
Nombre de places
1
Ouverture/Fermeture
Temporarily closed due to works
  • 52.2364, 6.1388 (lat, lng)
    N 52°14’10.896” E 6°8’19.7304”

  • 11 Buddezand
    7384 CA Wilp,
    flag-nl Netherlands

Moyenne (5 Avis) : 2.8/5
  • 1/5

    De wegwerkzaamheden zijn nog in volle gang. zal nog wel een aantal weken duren. Deze parkeerplaats wordt ook opnieuw aangelegd dus of er daarna nog gebruik van gemaakt kan worden is nog niet zeker.

  • 1/5

    Aktuell wegen großflächiger Baustelle gesperrt. Wir haben für den Tag gegenüber bei dem Blumengeschäft gestanden

  • 4/5

    Zijn hier vroeg in de middag aangekomen. Van de eerste zomersedag genoten in Deventer wat maar 8 minuten rijden is vanaf deze plek. Er komen rond de avond wat “jongeren” met wat muziek maar hebben wij geen last van gehad. S’nachts rijd er verkeer langs maar niks wat overlast geeft. Super fijne rustige nacht gehad. Zeker een aanrader!

  • 4/5

    We kwamen hier in het donker aan op zaterdagavond. Genoeg ruimte om te parkeren. Heel mooi uitzicht over Deventer by night! We hadden wel even overlast van een auto met ronkende motor en harde muziek. Ook rijdt er best wat verkeer langs, maar prima geslapen. In de ochtend is het heerlijk wakker worden met uitzicht over het groen en water. De omgeving niet verkend, bar en boos weer helaas..

  • 4/5

    Prima geslapen hier. Rustig en dicht bij de stad