Krásné místo u jezera. Od Covidu zdražuji nevídaným tempem. Co bývalo za 6€ je dnes za 30€ a proti loňským 20€ je to nárůst 50% ! A pokud zaplatíte přes easypay, necháte další 4,5€ za servisní poplatek. Služby mají opačný trend, vodu do obytky natankujete jen přes zákaz zastavení u popelnic, špinavou vodu nevylejete vůbec. Wc kazetu tu vyřešíte vpohodě. Není to kemp, ale předražený stellplatz.








