Käyty katsomassa. Ei jääty. Kaksi retkeilyautoa paikalla ja ahdas parkkipaikka. Lisäksi henkilöautolla perhe uimassa.
Place de parking gratuite pour 2 mobil-homes en lisière de forêt
Free parking space for 2 mobile homes on the edge of the forest
Gebührenfreier Stellplatz für 2 Wohnmobile am Waldrand
Käyty katsomassa. Ei jääty. Kaksi retkeilyautoa paikalla ja ahdas parkkipaikka. Lisäksi henkilöautolla perhe uimassa.
On s est arrêté pour dîner très beau spot calme et l’eau transparente par contre les moustiques attaquent fort la nuit tombée
Can swim but many people
Siisti, matala uimaranta. Siisti wc. Tie kulkee aika lähellä ja ääniä kuului. Luonnon rauhaa arvostavalle ei paras paikka. Jonkin verran auto/mopoliikennettä rannalla myös yöaikaan, eli vähän rauhatonta.
Rauhallinen paikka yöpymiseen. Tie kulkee melko lähellä, mutta liikenne ei juurikaan häirinnyt, ääniä kuului lähinnä illalla ja aamulla. Nukutti hyvin.
Rauhallinen paikka yöpyä. Kaunis järvi maisema.