Nadherné místo, krásné probuzení. Ranní koupel ve vyhřáte vodě. Jediná nevýhoda je nedostatek soukromí - blízkost cesty a noční provoz. Vzhledem k nedostatku předchozích recenzí jsme se trochu báli že jsme příliš vidět. Ale byly to zbytečné obavy. Určitě stojí za to navštívit alespoň na koupání.







