Úžasné, jen já a 629162348 komárů. Dá se i koupat, přístup do vody trošku pro odvážné. Jinak čisto včetně WC s papírem. Příjezd není vhodný z toho parkoviště, co je hned vedle. Jde to, ale určitě ne s karavanem. O kousek dál na sever je v pohodě odbočka.






