Poprawny parking z serwisem bez szarej wody.Krótki spacer nad wodospady. Miła obsługa, toalety i prysznice utrzymywane w ciągłej czystości. Jeżdżę po Maroku trzeci tydzień i tak czystej toalety i prysznica nie widziałem, po prostu lśni, za samą toaletę dałbym 5⭐️. Jedna gwiazdka mniej za brak możliwości wylania szarej wody, no chyba że wiaderkiem.









