Ilus koht,aga... Kell 2 öösel kohalikud noored otsustasid meie karavaniga mängida. Loksutasid,lükasid. Pärast hüpasid autose ja sõitsid minema. See oli õudne!!!Ei ole turvaline paik!!!
Bon pour un court arrêt avec certains services ou une nuitée possible également
Good for a short stop with some services or overnight stay possible as well
Gut für einen kurzen Zwischenstopp mit einigen Dienstleistungen oder Übernachtung möglich.
Keine Versorgung.
Bueno para una breve parada con algunos servicios o también para pasar la noche
Buono per una breve sosta con alcuni servizi o anche un pernottamento possibile
Goed voor een korte stop met wat diensten of een overnachting ook mogelijk
Ilus koht,aga... Kell 2 öösel kohalikud noored otsustasid meie karavaniga mängida. Loksutasid,lükasid. Pärast hüpasid autose ja sõitsid minema. See oli õudne!!!Ei ole turvaline paik!!!
ładne miejsce ale niestety nocą jest to miejsce spotkań mołodzieży i sprawdzania który ma głośniejszy silnik