Dwie łazienki w tym jedna bez cieplej wody przez 4 dni, zgłaszane codziennie nikt z tym nic nie zrobił , druga śmierdząca z robalami. Atrakcje dla dzieci i zjeżdżalnie dostępne tylko na weekendzie. Impreza non stop, pijani Polacy śpiewają białego misia do 3 w nocy i ochrona nic nie robi. Obsługa nie rozumie słowa w języku angielskim. Pierwszy i ostatni raz. No i 1200zl za 4 dni. Patologia.









